Gdańsk. Zaginął 23-letni Bartosz Olaf Adamiec. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu

Policjanci z Gdańska poszukują 23-letniego Bartosza Olafa Adamca z Gdańska. Mężczyzna ostatni raz był widziany 25 kwietnia tego roku. Policja prosi o kontakt osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia Bartosza.

Funkcjonariusze policji proszą wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia Bartosza Olafa Adamca o natychmiastowy kontakt z policją.

Zobacz wideo Gdańsk. Protest przeciwko spisywaniu przez policję niewinnych osób. Uczestników protestu...

Zaginął 23-letni Bartosz z Gdańska. Policja prosi o pomoc

Jak podaje policja, z relacji rodziny zaginionego wynika, że 23-letni Bartosz Olaf Adamiec ostatni raz widziany był 25 kwietnia. Tamtego dnia około godziny 15 wyszedł z mieszkania w dzielnicy Śródmieście w Gdańsku. Od tamtego dnia nikt go nie widział. Nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony Bartosz Olaf Adamiec z GdańskaZaginiony Bartosz Olaf Adamiec z Gdańska Fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policja w Gdańsku prosi, by w przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, skontaktować się z Komisariatem Policji ze Śródmieścia przy ul. Długa Grobla 4 tel. 47 741 34 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Sieradz. Policja chciała ukarania aktywistki (zdjęcie ilustracyjne)Sieradz. Przykleiła kartkę na biurze posłów PiS. Sąd umorzył sprawę

Zaginął Bartosz Olaf Adamiec z Gdańska. Rysopis 23-latka

Policja opublikowała zdjęcie oraz rysopis mężczyzny. Bartosz Olaf Adamiec z Gdańska ma 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie ciemne kręcone, a oczy ciemne.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w:

  • fioletową kurtkę wkładaną przez głowę,
  • czarne, obcisłe spodnie jeansowe,
  • sportowe buty typu adidas.

Policja i rodzina proszą o informacje, które pomogą w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny.

Nagranie z monitoringuKierowca busa potrącił rowerzystę. Policja niemal po roku szuka sprawcy

Więcej o: