Nielep. Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Nie żyje 26-letni kierowca

W niedzielę rano na przejeździe kolejowym w Nielepie (woj. zachodniopomorskie) doszło do zderzenia samochodu z pociągiem osobowym. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna.

Jak podaje "Głos Koszaliński", do wypadku doszło w niedzielę 25 kwietnia przed godziną 9:00 w miejscowości Nielep w powiecie świdwińskim (woj. zachodniopomorskie). Zdarzenie miało miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Zobacz wideo Śmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynę

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Nielepie. Nie żyje młody kierowca

Służby poinformowane zostały o zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem PKP Intercity "Albatros", który jechał w kierunku Szczecina. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca auta.

- Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pojazd zderzył się z pociągiem relacji Gdańsk Główny - Szczecin Główny. Śmierć poniósł 26-letni mężczyzna - poinformowała Radio Szczecin starsza aspirant Katarzyna Kopacz z policji w Świdwinie. W samochodzie podróżowała tylko jedna osoba.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Białogardzie.

Ruch na trasie został wstrzymany, a kursowanie na tej linii zostanie wznowione najwcześniej po godzinie 12. PKP Intercity wprowadziło zastępczą komunikację autobusową na wyłączonym odcinku. "Albatrosem" podróżowało 40 pasażerów, którzy zostali przewiezieni autobusami do Szczecina.

Zaginął okręt podwodnyOdnaleziono zaginiony okręt podwodny. Służby mówią o "szczątkach" jednostki

Więcej o: