Pogoda na dziś - czwartek, 15 kwietnia. Pochmurnie i deszczowo, na południu spadnie śnieg

Pogoda na dziś - czwartek, 15 kwietnia. Dziś cała Polska znajdzie się pod chmurami, a na południowym zachodzie będzie padał deszcz lub deszcz ze śniegiem. Przelotnie popada też w centrum i na północnym wschodzie. Termometry wskażą maksymalnie 5 stopni powyżej zera.

W czwartek będzie chłodno, od 1 stopnia na plusie na południu Polski do maksymalnie 5 stopni na północy i północnym wschodzie. Opadom deszczu i niskiej temperaturze będzie towarzyszyć umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie do 30 km/h.

Zobacz wideo Restrykcje przedłużone z wyjątkami. Dzieci będą mogły wrócić do przedszkoli

Temperatura. Chłodno, termometry wskażą tylko kilka stopni

Pogoda na dziś - czwartek, 15 kwietnia. Pochmurnie, w kilku miejscach spadnie deszcz lub deszcz ze śniegiemPogoda na dziś - czwartek, 15 kwietnia. Pochmurnie, w kilku miejscach spadnie deszcz lub deszcz ze śniegiem fot. gazeta.pl

Pochmurnie w całej Polsce. Przelotnie opady deszczu w większości kraju, a na południu opady deszczu ze śniegiem

W całej Polsce będzie pochmurnie, a synoptycy prognozują przelotne opady deszczu w większości kraju. Intensywniejsze opady deszczu i deszczu ze śniegiem przewidywane są w województwie wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim i małopolskim, a na Podkarpaciu w czwartek przed południem poprószy śnieg. Wiatr będzie wiał średnio do 25 km/h. Do 30 km/h powieje na północy kraju.

Adam NiedzielskiRząd zdecydował o przedłużeniu obostrzeń. Otwarte żłobki i przedszkola