Z Warty wy這wiono cia這 kobiety. Policja podejrzewa, 瞠 to zaginiona 19-letnia Natalia z Poznania

Dryfuj帷e na Warcie cia這 zauwa篡 w sobot jeden z przechodni闚. Ze wzgl璠u na zaawansowany stan rozk豉du nie uda這 si jeszcze zidentyfikowa zw這k, ale policja podejrzewa, 瞠 mo瞠 to by 19-letnia Natalia Lick, kt鏎a zagin窸a w Poznaniu 25 lutego.

W oględzinach ciała wyłowionego w poznańskich Naramowicach uczestniczył technik kryminalistyki i prokurator - opisuje poznańska "Gazeta Wyborcza". Ze względu na stan zaawansowanego rozkładu, nie udało się go jeszcze zidentyfikować - zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej w Poznaniu. Sprawę może wyjaśnić identyfikacja elementów odzieży, która ma się odbyć jeszcze w poniedziałek. Mogą być także potrzebne badania DNA. Poznańscy policjanci podejrzewają, że to ciało zaginionej półtora miesiąca temu 19-letniej Natalii Lick, ale na razie oficjalnie tego nie potwierdzają. Jak podaje "GW", poinformowali już jednak ojca 19-latki o wyłowieniu ciała.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Poznań. Zaginęła 19-latka. Nie ma przy sobie telefonu i dokumentów, zostawiła otwarte mieszkaniePoznań. Zaginęła 19-latka. Nie ma przy sobie telefonu i dokumentów

Natalia Lick była widziana po raz ostatni 25 lutego

19-letnia Natalia Lick była widziana po raz ostatni 25 lutego w Poznaniu. Tego dnia wyszła na imprezę, z której wróciła do domu około 1 nocy. Napisała koleżance wiadomość z zapewnieniem, że wszystko jest w porządku, a następnie opuściła mieszkanie ponownie. Rano ojciec dziewczyny zastał otwarte drzwi. Natalia nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów.

Poszukiwania prowadzili policjanci z Nowego Miasta, a zdjęcia zaginionej widniały w internecie, a na ulicach rozwieszano plakaty z informacją o zaginięciu. Nie udało się jednak dotychczas trafić na żaden ślad, który pomógłby w odnalezieniu Natalii. 

Poznań. Zaginiona Natalia Lick wciąż się nie odnalazła. Policja publikuje nowe zdjęcia dziewczynyPoznań. Natalia Lick wciąż się nie odnalazła. Policja publikuje nowe zdjęcia

Wi璚ej o: