Wałbrzych. Mężczyzna zajechał drogę innemu kierowcy, chwycił metalowy kij i rozwalił mu szybę [WIDEO]

W Wałbrzychu doszło do niecodziennego zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych. Kierowca zajechał drogę niebieskiemu autu, a następnie wybił jego szybę metalową pałką. Sytuacja została zarejestrowana przez kamerę samochodową. Sprawa została zgłoszona na policję.

Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło na Dolnym Śląsku. Kierowca auta zajechał drogę innemu, a potem... wybił szybę w jego samochodzie.

Zobacz wideo Policjanci odzyskali skradziony samochód rajdowy

"Człowieku, ja dzwonię na policję. Mam kamerę" 

Sytuacja, o której piszemy, miała miejsce w piątek (9 kwietnia) w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Portal PiraciDrogowi.pl opublikował nagranie zarejestrowane przez kamerę samochodową, na którym widać, jak dwóch kierowców wyprzedza autora nagrania. Następnie mężczyzna poruszający się niebieskim samochodem zatrzymuje się, zajeżdżając drogę drugiemu uczestnikowi ruchu, wyjmuje metalową pałkę (przypominającą kij do golfa) i wybija szybę od strony kierowcy w czerwonym pojeździe. Widać, jak ta rozbija się w drobny mak.

- Człowieku, ja dzwonię na policję. Mam kamerę - krzyczy autor nagrania. Na nagraniu widać również, jak agresywny mężczyzny krzyczy na drugiego kierowcę. Po tym zdarzeniu wraca do swojego czerwonego pojazdu i odjeżdża. 

 

Jak informuje portal, sprawa została zgłoszona na policję. Potwierdza to także portalowi tvn24.pl Marcin Świeży z policji w Wałbrzychu. - Otrzymaliśmy informację o możliwości popełnienia czynu karalnego, prowadzimy czynności w tej sprawie - mówi funkcjonariusz.

Dolnośląskie. 9-latek za kierownicą wiózł matkę i 6-letniego brata Dolnośląskie. 9-latek za kierownicą osobówki. Wiózł matkę i 6-letniego brata

Wałbrzych. Jeden kierowca napadł drugiego pałką. Policja apeluje

Policja dolnośląska apeluje, by zgłaszać wszelkie przejawy agresji ze strony innego uczestnika ruchu, a także naruszenie przepisów drogowych. W tym celu uruchomiono specjalną skrzynkę pocztową: stopagresjidrogowej@wr.policja.gov.pl.

Można na nią przesyłać zdjęcia, filmy lub linki, dokumentujące niewłaściwe zachowanie kierowców. W celu sprawnego ścigania sprawców naruszeń przepisów drogowych zgłoszenia powinny zostać opatrzone dodatkowymi informacjami - datą, godziną, dokładnym miejscem zdarzenia, danymi pojazdu (marka, numer rejestracyjny), a także danymi zgłaszającego (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i telefon kontaktowy). 

Dolnośląskie. Nietrzeźwy mężczyzna kierował karawanem Jechał karawanem ulicami miasta. Był pijany i pod wpływem narkotyków

Więcej o: