Podkarpacie. Matka miała zabić dwójkę dzieci i popełnić samobójstwo. Nieoficjalnie: W trakcie wizyty kuratora

We wtorek na Podkarpaciu doszło do tragedii. Matka miała odebrać życie dwójce dzieci, a potem popełnić samobójstwo. Według lokalnych mediów do zdarzenia doszło, kiedy do domu wszedł kurator sądowy razem z ojcem dzieci.

W Kopkach w województwie podkarpackim matka miała zabić swoje dzieci, a następnie popełnić samobójstwo. Rzecznik prasowy prokuratury w Tarnobrzegu potwierdził, że w domu znaleziono ciała dwójki dzieci. - Na miejscu pracuje policja, prokuratura i biegły. Trwają oględziny miejsca zdarzenia - przekazał nam rzecznik. Służby nie udzielają więcej informacji, ponieważ sprawa jest w toku.

Z nieoficjalnych informacji serwisu korso24.pl wynika, że do tragedii doszło w czasie wizyty kuratora sądowego i ojca dzieci, którzy mieli je zabrać od matki. Początkowo kobieta miała zaatakować nożem kuratora, a następnie zamknąć się z dziećmi w łazience i tam pozbawić je życia. Sprawę badają policja i prokuratura.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania, pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o: