Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopni

Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Dziś w większości kraju zaświeci słońce, a termometry wskażą od 8 do 16 stopni. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu.

W środę czeka nas ocieplenie, najwyższa temperatura prognozowana jest przez synoptyków na zachodzie i południowym wschodzie kraju. Najniższa temperatura będzie na Śląsku. Zachmurzenia pojawią się głównie na południu Polski.

Pogoda na środę. Wzrost temperatur w całym kraju

Najcieplej będzie dziś na zachodzie kraju w Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu i Poznaniu 16 stopni, podobnie w województwie mazowiecki, lubelskim, świętokrzyskim i małopolskim. O stopień chłodniej na Podkarpaciu, Ziemi Łódzkiej i w województwie kujawsko-pomorskim oraz pomorskim. 14 stopni w Olsztynie. Chłodniej na Podlasiu - 10 stopni, a najzimniej będzie dziś w Katowicach 8 stopni.

Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopniPogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopni fot. gazeta.pl

Prognoza na środę. Sporo słońca i bez opadów deszczu

Mieszkańcy województwa zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego cały dzień będą cieszyć się bezchmurnym niebem. W centrum do południa bezchmurnie. Na południu będzie pochmurno, a promienie słońca tylko chwilami przedostaną się przez chmury. Synoptycy nie przewidują dziś opadów deszczu. Wiatr będzie umiarkowany i osiągnie prędkość maksymalnie 20 km/h.

Więcej o: