Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopni

Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Dziś w większości kraju zaświeci słońce, a termometry wskażą od 8 do 16 stopni. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu.

W środę czeka nas ocieplenie, najwyższa temperatura prognozowana jest przez synoptyków na zachodzie i południowym wschodzie kraju. Najniższa temperatura będzie na Śląsku. Zachmurzenia pojawią się głównie na południu Polski.

Pogoda na Wielkanoc. Czy czekają nas białe święta?Pogoda na Wielkanoc. Czy czekają nas białe święta?

Pogoda na środę. Wzrost temperatur w całym kraju

Najcieplej będzie dziś na zachodzie kraju w Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu i Poznaniu 16 stopni, podobnie w województwie mazowiecki, lubelskim, świętokrzyskim i małopolskim. O stopień chłodniej na Podkarpaciu, Ziemi Łódzkiej i w województwie kujawsko-pomorskim oraz pomorskim. 14 stopni w Olsztynie. Chłodniej na Podlasiu - 10 stopni, a najzimniej będzie dziś w Katowicach 8 stopni.

Pogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopniPogoda na dziś - środa, 31 marca. Więcej słońca, a termometry wskażą nawet 16 stopni fot. gazeta.pl

Prognoza na środę. Sporo słońca i bez opadów deszczu

Mieszkańcy województwa zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego cały dzień będą cieszyć się bezchmurnym niebem. W centrum do południa bezchmurnie. Na południu będzie pochmurno, a promienie słońca tylko chwilami przedostaną się przez chmury. Synoptycy nie przewidują dziś opadów deszczu. Wiatr będzie umiarkowany i osiągnie prędkość maksymalnie 20 km/h.

Więcej o: