Kujawsko-Pomorskie. Tragiczny wypadek w Bobrowie. Zginęły dwie młode osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym w Bobrowie (woj. kujawsko-pomorskie). Policja pod okiem prokuratury prowadzi czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W sobotę 27 marca, około godziny 3:30 w nocy, funkcjonariusze z Brodnicy otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Bobrowo w województwie kujawsko-pomorskim. Na miejsce zdarzenia skierowano mundurowych z ruchu drogowego, straż pożarną oraz karetkę pogotowia ratunkowego. 

Tragiczny wypadek w Bobrowie. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem na odcinku Bobrowo-Zgniłobłoty z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. "Na miejscu zginął 21-letni kierowca pojazdu oraz 25-letni pasażer" - informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Zobacz wideo Lublin. Kia wjechała w karetkę pędzącą na sygnale

- Strażacy musieli dostać się do poszkodowanych przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Niestety, obaj mężczyźni z gminy Bobrowo ponieśli śmierć na miejscu. Ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych na miejscu, oraz ze skutków zdarzenia, można przypuszczać, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze - mówi w rozmowie z TVP3 Bydgoszcz kpt. Krzysztof Natucki, zastępca komendanta powiatowego, PSP w Brodnicy. Teraz mundurowi pod okiem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku w Bobrowie.

Więcej o: