Pogoda na dziś - czwartek, 25 marca. Będzie pochmurnie, ale coraz cieplej

Pogoda na dziś - czwartek, 25 marca. W całej Polsce od rana będzie pochmurnie, ale w ciągu dnia czekają nas przejaśnienia. W końcu możemy liczyć na wyższą, wiosenną temperaturę, choć w nocy nadal będzie chłodno. Kolejne dni przyniosą jeszcze cieplejszą aurę, zwłaszcza na południowym zachodzie kraju.

Koniec marca będzie już znacznie cieplejszy - wreszcie będziemy mogli cieszyć się z wiosennej aury. W czwartek, 25 marca, w niektórych regionach w Polsce pogoda będzie zdecydowanie nam sprzyjać.

Zobacz wideo Zmiany klimatu otwierają Arktykę

Temperatura. Dziś od 9 do 14 stopni

Prognoza pogody na czwartek 25 marca Fot. Agencja GazetaPrognoza pogody na czwartek 25 marca Fot. Agencja Gazeta Prognoza pogody na czwartek 25 marca Fot. Agencja Wyborcza.pl

Pogoda na czwartek. Będzie pochmurnie, ale wiosennie

Noc ze środy na czwartek była chłodna, jednak temperatura w ciągu dnia będzie się podnosić. Od rana będzie pochmurnie, ale synoptycy nie przewidują opadów. W okolicy południa wypogodzi się w całej Polsce, a z czasem zza chmur wyjrzy słońce. Barometr korzystny, ciśnienie będzie spadać. Wiatr słaby, zachodni oraz południowo-zachodni, w porywach do maksymalnie 35 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj pogoda.gazeta.pl. 

Pogoda na Wielkanoc 2021. Czy możemy spodziewać się słońca?Pogoda na Wielkanoc 2021. Czy możemy spodziewać się słońca?

Więcej o: