Poszukiwania zaginionego 24-latka trwają czwartą dobę. Po dachowaniu wyszedł z samochodu i przepadł

Od czterech dni trwają poszukiwania 24-letniego Patryka Niklewskiego, który w nocy piątku na sobotę, około godziny 3.30 dachował w miejscowości Wybudowanie Łasińskie. Po zdarzeniu mężczyzna oddalił się od pojazdu w stronę pobliskich pól. Trwają jego poszukiwania.
Zobacz wideo Na polskich drogach ginie zbyt wiele osób - mamy najgorsze statystyki w Europie

Według informacji podanych przez Komendę Miejską Policji w Grudziądzu czwartą dobę ponad 60 funkcjonariuszy policji oraz straży pożarnej prowadzi poszukiwania zaginionego mieszkańca Łasina (woj. kujawsko-pomorskie). W akcji biorą udział także psy tropiące oraz dron

Policja patroluje tereny, w których kierunku według zeznań świadków oddalił się zaginiony. Przeszukiwane są m.in. pobliskie pola oraz zbiorniki wodne, znajdujące się w okolicy miejsca dachowania samochodu Patryka Niklewskiego. 

Rysopis zaginionego

Poszukiwany Patryk Niklewski - Komenda Miejska Policji w GrudziądzuPoszukiwany Patryk Niklewski - Komenda Miejska Policji w Grudziądzu Komenda Miejska Policji w Grudziądzu / Materiały Prasowe

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu apelują do osób, które mogły widzieć zaginionego lub wiedzą, gdzie obecnie przebywa Niklewski, by skontaktowały się z policją. 

  • Rysopis: 180 cm wzrostu, krótkie włosy - ciemny blond, z wyglądu 20-25 lat,
  • Znaki szczególne: delikatna blizna nad prawym uchem,
  • W chwili zdarzenia ubrany był w odzież roboczą. 

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. Wszelkie informacje na temat poszukiwanego należy przekazywać do jednostki KMP w Grudziądzu - 47 7545 221/222, 47 7545 351 lub 112.

Nieznane okoliczności wypadku w kujawsko-pomorskim

Patryk Niklewski ostatni raz widziany był w nocy z piątku na sobotę (13 marca 2021 r.). 24-latek uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości Wybudowanie Łasińskie w pobliżu Grudziądza

Jak ustaliła policja, samochód prowadzony przez mężczyznę zjechał na pobocze drogi, gdzie dachował. Nie wiadomo, czy w zdarzeniu brały udział inne pojazdy lub osoby trzecie. Według zeznań świadka Patryk Niklewski wysiadł z pojazdu o własnych siłach i oddalił się w stronę pobliskich pól.

Nie wiadomo, czy mężczyzna odniósł jakieś obrażenia. Rodzina zgłosiła zaginięcie po kilku godzinach. Mężczyzna do tej pory się z nią nie kontaktował. 

Więcej o: