Szczytno. Uderzył w przepust i przeleciał kilka metrów w powietrzu. Nie żyje 20-letni pasażer

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowy poranek niedaleko Wielbarku w województwie warmińsko-mazurskim. Auto uderzyło w przepust i przeleciało kilka metrów w powietrzu, po czym spadło do przydrożnego rowu. Na miejscu zginął 20-letni pasażer.

Jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, do wypadku doszło około godz. 3 nad ranem. 22-letni kierowca jechał wówczas w kierunku Wielbarku drogą krajową nr 57. Nagle stracił panowanie nad pojazdem, po czym z całym impetem uderzył w przepust drogowy.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 11 pensjonariuszy Domu SenioraProkuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mieszkańców Domu Seniora

Szczytno. 20-letni pasażer zginął na miejscu

"Samochodem podróżował kierowca i troje pasażerów. Kierujący 22-latek, 18-latka i 20-latek, którzy są mieszkańcami Wielbarku, zostali przewiezieni do szpitali w Szczytnie, Olsztynie i Ciechanowie" - przekazała sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

20-letni mieszkaniec Dźwierzut, który był pasażerem pojazdu poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielbarku, które udzielały pomocy poszkodowanym.

Karambol na DK 86Katowice. Karambol na drodze krajowej 86. Kierowca z zakazem prowadzenia

Obecnie policja zajmuje się ustalaniem przyczyn wypadku. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny na miejscu zdarzenia. 

Zobacz wideo Skarżysko-Kamienna. Pijany 77-latek szarżował po mieście
Więcej o: