TVP zaprasza medyków na koncert z okazji Dnia Kobiet. "Tylko nam koncertów brakuje"

Małopolski Urząd Marszałkowski w Krakowie wysyła do szpitali - w imieniu TVP - zaproszenia dla pracowników medycznych na koncert z okazji Dnia Kobiet. Szeroko reklamowane wydarzenie ma się odbyć w krakowskim centrum kongresowym ICE.
Koncert pod hasłem: „Za zdrowie Pań” uświetnią znane gwiazdy muzyki, w tym ukochanego disco polo! Koncert odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków

- tak o koncercie pisze disco-polo.info. Wystąpią między innymi Boys, Classic, Gromee, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski i Edyta Górniak. Impreza będzie transmitowana na żywo na antenie TVP1. 

W imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego, mam przyjemność zaprosić Państwa na Koncert  "Za zdrowie Pań" z okazji Dnia Kobiet. Koncert odbędzie się 8 marca 2021 r. o godz. 17.15 w ICE Kraków. Organizatorem koncertu jest TVP S.A.

- tak brzmi zaproszenie rozsyłane przez Dominikę Studnicką, p.o. dyrektora Departamentu Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, informuje "Gazeta Wyborcza".

Nagranie z zatrzymania Polaka Mariana R. przez rosyjskie FSB.Polak skazany za szpiegostwo w Rosji. MSZ wysyła mu paczki z odzieżą i znaczkami

Medycy są sceptycznie nastawienie do pomysłu. Mówią, że pieniądze przeznaczone na wynagrodzenie gwiazd można było wydać lepiej.

Akurat w tym czasie tylko nam koncertów brakuje. Z gwiazdami disco polo

- cytuje ich wypowiedzi "Gazeta Wyborcza". 

Koncert z okazji Dnia Kobiet. Kto za to zapłacił?

Małopolski Urząd Marszałkowski zapewnia, że nie wspiera finansowo tej inicjatywy, a jedynie pośredniczy w przekazywaniu zaproszeń. Z kolei rzecznik prasowy krakowskiego centrum kongresowego ICE, w którym odbędzie się koncert, informuje, że sala została wynajęta na warunkach komercyjnych.

Zobacz wideo TVP Info do likwidacji? "To nie jest rozwiązanie"
Więcej o: