Pogoda na dziś - środa, 3 marca. W całej Polsce ciepło. Na termometrach do 14 stopni

Pogoda na dziś - środa, 3 marca. Synoptycy prognozują, że w całym kraju zaświeci słońce. Najcieplej będzie na południu Polski, nawet do 14 stopni powyżej zera. Najzimniej w Białymstoku.

W środę w Polsce będzie ciepło, szczególnie na południu. Najcieplej w Małopolsce i na Śląsku. Na południu kraju prognozowane jest również bezchmurne niebo.

Pogoda na dziś - środa, 3 marca. Temperatury wiosenne

W południowej i centralnej Polsce temperatury będą wiosenne. 10 stopni na plusie w Łodzi, Poznaniu, i Kielcach, 12 stopni na Podkarpaciu, Dolnym Śląsku i w województwie lubuskim. Najcieplej w Krakowie i Katowicach, 14 stopni powyżej zera. Najzimniej w województwie podlaskim 3 stopnie, odrobinę cieplej na Warmii i Mazurach - 5 stopni na plusie. W Bydgoszczy 6, a w stolicy termometry wskażą 7 stopni na plusie. W Szczecinie i Gdańsku po 8 stopni. W województwie lubelskim 9 kresek powyżej zera.

Pogoda. Początek marca będzie wiosenny. Ale zima jeszcze do nas wróciPogoda. Początek marca będzie wiosenny. Ale zima jeszcze do nas wróci

Pogoda na dziś - środa, 3 marca. W całej Polsce ciepło, a po południe bezchmurnePogoda na dziś - środa, 3 marca. W całej Polsce ciepło, a po południe bezchmurne fot. gazeta.pl

Pogoda na 3 marca. Po południu niebo będzie bezchmurne

Do godziny 12.00 pod chmurami znajdzie się prawie cała Polska. Słońce zaświeci jedynie na południu kraju. Jednak po południu nastąpią przejaśnienia, a pojedyncze chmury pojawią się tylko w województwie kujawsko-pomorskim, mazowieckim i podlaskim. W środę synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Wiatr będzie słaby, do 20 km/h.

Więcej o: