Lublin. Dwóch młodych mężczyzn zginęło w nocnym wypadku. Siła zderzenia z drzewem była ogromna

W nocnym wypadku w Lublinie zginęło dwóch młodych mężczyzn. Siła zderzenia ich samochodu z drzewem była tak duża, że części auta - volkswagena passata - znaleziono nawet kilkadziesiąt metrów dalej. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło Lublinie, w sobotę (27 lutego) przed północą. Jak podaje portal lublin112.pl w okolicy skrzyżowania ulicy Glinianej z Lasockiego samochód osobowy uderzył w drzewo. Siła była tak ogromna, że silnik pojazdu spadł kilkanaście metrów dalej, po drugiej stronie jezdni, natomiast fragmenty samochodu znajdowały się w odległości nawet kilkudziesięciu metrów od miejsca zdarzenia.

 
Zobacz wideo Policjant potrącił pieszego na przejściu

Tragiczny wypadek w Lublinie. Dwóch młodych mężczyzn zginęło na miejscu

Do wypadku przyjechało ośmiu strażaków, cztery jednostki policji, dwa zespoły ratownictwa medycznego i prokurator. Pojazd był zmiażdżony, strażacy musieli korzystać z narzędzi hydraulicznych, by dostać się do poszkodowanych. Niestety dwaj mężczyźni, którzy jechali autem, około 23-letni obywatele Ukrainy, nie przeżyli wypadku. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący volkswagenem passatem zmierzał w stronę ulicy Nadbystrzyckiej, jednak stracił panowanie nad pojazdem, który z impetem uderzył bokiem w drzewo. Policja i prokuratura ustalają szczegóły zdarzenia. 

Więcej o: