Pogoda na dziś - sobota, 27 lutego. Zdecydowanie chłodniej. I gdzieniegdzie śnieg

Po kilku dniach ciepłej, wiosennej pogody, podczas których temperatura przekraczała 15 stopni Celsjusza, nastąpiło ochłodzenie. W sobotę w całym kraju termometry wskazywać będą maksymalnie 8-9 stopni.

W sobotę Polska będzie w zasięgu wyżu znad Wysp Brytyjskich. W nocy, jedynie na południu kraju zaznaczy się wpływ chłodnego frontu atmosferycznego znad Rosji, który spowoduje nieco niższe temperatury - informuje IMGW.

Lubelskie. Po drodze ekspresowej z prędkością 50 km/h. Jechała z dzieckiem, w ręku trzymała telefon50 km/h, lewym pasem, po drodze ekspresowej. Nagrał ją niecierpliwy kierowca

Pogoda na sobotę, 27 lutego. Chłodniej niż w piątek. W górach zamiecie śnieżne

W sobotę termometry będą wskazywać znacznie niższe temperatury niż w piątek. Najcieplej będzie w Szczecinie (8 stopni Celsjusza), Koszalinie, Toruniu, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu (po 7 stopni). Najniższe wartości prognozowane są dla miejscowości na Dolnym Śląsku, Śląsku i Podkarpaciu, gdzie temperatura spadnie do 4 stopni, a w Zakopanem nawet do -1 stopnia C.

W większości regionów Polski wiatr nie będzie się dawał mocno we znaki. Silniejsze porywy, mogące osiągnąć nawet do 70 km/h, przewiduje się dla wyższych partii gór. W połączeniu z opadami deszczu ze śniegiem i śniegu, mogą one spowodować zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda na dziś - sobota 27 lutegoPogoda na dziś - sobota 27 lutego Gazeta.pl

Opady w sobotę 27 lutego. Przelotny deszcz w niektórych regionach Polski

Na Warmii i Mazurach, Podlasiu, a także podgórskich obszarach na Dolnym Śląsku, Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu, mogą wystąpić przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W pozostałych regionach, przez cały dzień nie powinno być żadnych opadów.

Pogoda na marzec. Wiosna ustąpi zimie. W Polskę uderzy mróz ze wchodu (zdjęcie ilustracyjne)Pogoda na marzec. Cieszmy się powiewem wiosny, bo już wkrótce...

Zachmurzenie będzie nad całym krajem. Na nieliczne przejaśnienia mogą liczyć jedynie mieszkańcy województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, mazowieckiego i łódzkiego.

Zobacz wideo Pokerowa zagrywka Doleżala przed mistrzostwami świata! "Polacy chcieli pójść w nieco innym kierunku" [W Punkt K #2]