TVN rezygnuje z korespondenta w Paryżu. Anna Kowalska żegna się ze stanowiskiem
"Kończy się pewien rozdział. TVN zamyka placówkę w Paryżu. Biura w Paryżu nie będzie, ale ja nad Sekwaną zostaję i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania" - napisała w poniedziałek na Twitterze Anna Kowalska.
Anna Kowalska żegna się z TVN. "Praca korespondentki była niezapomnianym przeżyciem"
Anna Kowalska była odpowiedzialna za przygotowywanie relacji do "Faktów" oraz innych programów nadawanych w TVN24 i TVN24 Biznes i Świat. Od 2020 roku prowadziła również wideoblog "Rozmówki francuskie". Przed pracą w TVN była związana z France 24 i - jako dziennikarka sportowa - z Perform Group.
Dziennikarka wysłała pożegnalnego maila do pracowników, w którym przypomniała, że jako korespondentka relacjonowała m.in takie wydarzenia, jak zamachy terrorystyczne w Paryżu z 2015 roku, pożar katedry Notre Dame czy kampanię przed wyborami prezydenckimi. - Patrzę na to, jak na zakończenie pewnego rozdziału. Praca korespondentki była niezapomnianym przeżyciem, dała mi wspomnienia, które zostaną ze mną na zawsze. Nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań zawodowych. Zostaję w Paryżu, bo tu czuję się najlepiej. Jestem tu od 2013 roku i od początku z Francją wiązałam swoją przyszłość - powiedziała Kowalska w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.
Likwidacja kolejnego biura korespondenta
Kilka tygodni temu TVN Grupa Discovery informowała o zlikwidowaniu biura korespondenta w Moskwie. Nadający od wielu lat ze stolicy Rosji Andrzej Zaucha będzie teraz odpowiadał za przygotowywanie materiałów z Ukrainy, Białorusi i pozostałych państw regionu.
TVN Grupa Discovery ma jeszcze kilku innych korespondentów zagranicznych. Specjalne materiały nadawane są z USA (Marcin Wrona), Wielkiej Brytanii (Maciej Woroch) czy Brukseli (Maciej Sokołowski).
-
"Czara goryczy się przelała". W podkomisji smoleńskiej wojna, a rodziny są wściekłe na Macierewicza
-
Piotr Świąc nie żyje. Dziennikarz TVP zginął w wypadku. Wcześniej poprowadził "Panoramę"
-
Jarosław Kaczyński miał się zaszczepić. Jego wizyta została odwołana. "Boimy się o prezesa"
-
Rząd mówił o większych odstępach między szczepionkami, ale "decyzji nie ma". Grzesiowski: Kpina z nauki
-
Horoskop dzienny na sobotę 6 marca 2021 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
- UOKiK reaguje na pozew RPO w sprawie PKN Orlen i Polska Press: Jest bezpodstawny
- Pogoda na tydzień 8-14 marca. Cieplej z dnia na dzień. Z czasem pojawią się opady deszczu
- Odstępy między dawkami szczepionek uległy wydłużeniu. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat
- W wywiadzie Obajtka piętrzą się nieścisłości. "Musiałby rozmawiać z 12-latką"
- Turysta spadł z Giewontu. Opublikował nagranie, opisał błędy, które popełnił i ostrzegał innych [WIDEO]