Mądrzechowo. Tragiczny finał imprezy urodzinowej. Nie żyje 17-latek ugodzony nożem

Tragicznie zakończyła się impreza urodzinowa w jednym z gospodarstw agroturystycznych w Mądrzechowie. Zmarł siedemnastolatek ugodzony nożem. Policja prowadzi dochodzenie pod nadzorem prokuratora.

Siedemnastoletni chłopak zginął podczas imprezy urodzinowej w Mądrzechowie (woj. pomorskie), która odbyła się w sobotę 20 lutego. Został ugodzony nożem, ranna została też inna osoba. Policja zatrzymała domniemanego sprawcę.

Mądrzechowo. Nie żyje siedemnastolatek, jedna osoba jest ranna 

W sobotni wieczór, około godziny 21, funkcjonariusze policji dostali zgłoszenie dotyczące awantury, do której doszło w gospodarstwie agroturystycznym w powiecie bytowskim. Odbywała się tam impreza urodzinowa, która zakończyła się tragicznie. Policja przyjechała na miejsce zdarzenia. Okazało się, że zginął tam ugodzony nożem siedemnastolatek - podaje polsatnews.pl, powołując się na słowa komisarza Michała Sienkiewicza z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Oprócz siedemnastolatka, który zmarł, w zdarzeniu ranna została jeszcze jedna osoba. Została ona przetransportowana do pobliskiego szpitala.

Skoki. Po 24-godzinnej obławie policja zatrzymała domniemanego gwałciciela Skoki. Domniemany gwałciciel zatrzymany. Obława trwała 24 godziny

Mądrzechowo. Policja zatrzymała pięć osób

Policja w związku z tą sprawą zatrzymała pięć osób. Wśród nich jest trzydziestoletni mężczyzna, który jest podejrzewany o zabójstwo siedemnastolatka. W niedzielę, po tym, jak zatrzymani wytrzeźwieją po sobotnim wieczorze, rozpoczną się czynności procesowe. Motyw i przebieg przestępstwa będzie ustalać policja pracująca pod nadzorem prokuratora. W sobotę do późna w nocy trwały na miejscu zdarzenia oględziny i zabezpieczanie śladów, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności popełnienia przestępstwa - podaje Onet

Zobacz wideo Kraków. Policjanci zatrzymali 38-latka, który zaatakował nożem pasażera autobusu
Więcej o: