Sosnowiec. 39-latek bestialsko pobił swoją partnerkę młotkiem. Został zatrzymany

Policjanci z Sosnowca zatrzymali mężczyznę, który pobił i uwięził swoją partnerkę. Mężczyzna oczekuje w areszcie na wyrok.

Jak podaje śląska policja, do makabrycznych scen doszło w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu (województwo śląskie). Mężczyzna wpadł w furię po tym, jak jego partnerka odmówiła dania mu pieniędzy. Kobieta została pobita młotkiem i ugodzona nożem, a następnie uwięziona w mieszkaniu. Dopiero gdy mężczyzna wyszedł, udało jej się uciec.

Śląskie. Pijani zamordowali 42-letniego kolegę. Osiem osób zatrzymanychŚląskie. Pijani współpracownicy zamordowali 42-latka. Osiem osób zatrzymanych

Pomocy udzielił kobiecie przechodzień. Jak się okazało, wyniku ataku doznała ona złamań obu rąk w kilku miejscach, a także rany na łydce od dźgnięcia nożem.

Zdjęcie ilustracyjneWałbrzych. Śmiertelne pobicie w ośrodku wychowawczym. Nie żyje 16-latek

Sosnowiec. Sprawca bestialskiego ataku zatrzymany

39-latni sprawca został błyskawicznie zatrzymany. Funkcjonariusze wykonali niezbędne czynności, a następnie doprowadzili mężczyznę do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia wolności oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu za to do 12 lat więzienia, a  sąd zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie.

Zobacz wideo Chełm. Wywieźli do lasu i pobili 16-latkę
Więcej o: