W pociągu nie reagował na próby kontaktu, od miesiąca nie ustalono jego tożsamości. Policja prosi o pomoc

Świebodzińscy policjanci poprosili o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który 10 stycznia podróżował pociągiem relacji Berlin-Warszawa. Nie reagował on na żadne próby kontaktu i do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. "Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posługuje się w stopniu co najmniej komunikatywnym językami: niemieckim, rosyjskim, łotewskim i ukraińskim" - poinformowała KPP w Świebodzinie.

10 stycznia policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie powiadomiono o niepokojącym zachowaniu mężczyzny podróżującego pociągiem relacji Warszawa-Berlin. Zgłoszenia dokonała obsługa pociągu. 

Świebodzin. Policja próbuje ustalić tożsamość mężczyzny z pociągu Berlin-Warszawa. Nie reagował na próby kontaktu

"Funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, który nie reagował na żadne próby kontaktu z nim. Nie posiadał żadnego bagażu ani dokumentów. Do tej pory nie udało się ustalić jego personaliów. Ustalono, że mężczyzna najprawdopodobniej posługuje się w stopniu co najmniej komunikatywnym językami: niemieckim, rosyjskim, łotewskim i ukraińskim" - przekazał mł. asp. Marcin Ruciński, oficer prasowy KPP w Świebodzinie. 

Świebodzińscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego zdjęcie opublikowano na stronie komendy. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o jego tożsamości proszone są o kontakt z KPP w Świebodzinie pod numerem 47 79 35 211 lub pod numerem alarmowym 112.

Policja próbuje ustalić tożsamość mężczyzny ze zdjęciaPolicja próbuje ustalić tożsamość mężczyzny ze zdjęcia KPP w Świebodzinie

Charakterystyka mężczyzny: około 40-45 lat, około 180 centymetrów wzrostu i 80 kilogramów wagi, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie i rzadkie, zakola, broda, oczy koloru niebieskiego, nos falisty. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego, szary sweter typu golf, spodnie koloru kremowego, brązowe, zamszowe buty.

Posiada on też następujące tatuaże: na karku w postaci koła z umiejscowionymi wokół czterema takimi samymi symbolami; na stopie rysunek kojarzący się z tzw. łapaczami snów; na serdecznym palcu lewej dłoni prostokątny tatuaż; lewa ręka wytatuowana w nieregularnie rozmieszczone czarne, małe kwadraty; na lewym boku od żeber do stopy wytatuowane prostokąty oraz okręgi ciągnące się do lewej stopy; na prawej ręce wytatuowany wizerunek smoka.

Zobacz wideo Policjanci z mazowieckiego „Archiwum X” rozwikłali zagadkę podwójnego zabójstwa sprzed 26 lat
Więcej o: