Rypin. Kobieta przewróciła się na schodach przed urzędem gminy. Zmarła na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rypinie (woj. kujawsko-pomorskie) przed tamtejszym urzędem gminy. Schodząca ze schodów 73-latka nagle z nich spadła, wskutek czego zmarła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek. - Niestety, upadła wyjątkowo nieszczęśliwie, doznając śmiertelnych obrażeń. Na miejscu próbowano udzielić jej pomocy, ale bezskutecznie - powiedział w rozmowie z portalem rypin.naszemiasto.pl asp. Henryk Romanowski z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie.

Zdjęcie ilustracyjneZostała skazana za kradzież w drogerii. Sąd Najwyższy uchylił wyrok

Rypin. Śmierć 73-latki na schodach. Wykluczono udział osób trzecich

Pomimo zimowej aury i oblodzeń na drogach, urzędnicy z urzędu gminy w Rypinie zapewnili, że przed budynkiem nie było ślisko. - Na pewno przyczyną nie były śliskie schody, bo zawsze należycie dbamy o to, aby wejście do urzędu było odśnieżone i posypane solą - wyznał sekretarz gminy Mariusz Paprocki.

Wypadek z udziałem pojazdu Służby Ochrony Państwa w Warszawie.Warszawa. Wypadek z udziałem auta SOP. Trzy osoby trafiły do szpitala

Sekretarz dodał również, że pomocne w wyjaśnieniu sprawy powinny być nagrania z monitoringu. Ustaleniem przyczyn tragicznego wypadku zajmie się Prokuratura Rejonowa w Rypinie. Śledczy wstępnie wykluczyli, aby w śmierć 73-latki zaangażowane były osoby trzecie.

Zobacz wideo Skierniewice. Kierujący nissanem wymusił pierwszeństwo na ciężarówce, która uderzyła w słup energetyczny
Więcej o: