Poznań. Policja ustaliła tożsamość kierowcy, który potrącił dziecko. Zatrzymał się na chwilę, ale nawet nie wysiadł

Poznańska policja ustaliła tożsamość kierowcy, który w środę 10 lutego potrącił dziecko na ulicy Piątkowskiej i odjechał. Sprawca nie udzielił dziecku pomocy ani nie sprawdził nawet, w jakim jest stanie.

"Kierowca tego auta jest już ustalony. Auto odnalezione i poddane szczegółowym oględzinom. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Poznaniu" - poinformowała wielkopolska policja na Twitterze w sobotę wieczorem.

Wypadek na autostradzie A1. Straż pożarna. Zdj. ilustracyjnePomorskie. Tragiczny wypadek na A1. W ciężarówce wystrzeliła opona

Poznań. Policja zatrzymała kierowcę, który potrącił dziecko. Zatrzymał na chwilę auto, ale nie wysiadł [WIDEO]

Wypadek miał miejsce na ul. Piątkowskiej w Poznaniu, w środę 10 lutego przed godziną 10. Kilkuletni chłopiec wbiegł nagle na jezdnię, a nadjeżdżające auto wjechało w niego z impetem. Siła uderzenia była tak duża, że dziecko zostało wyrzucone w powietrze i upadło kilka metrów dalej, a samochodem zarzuciło.

Karambol na oblodzonej autostradzie w Teksasie. Zderzyło się kilkadziesiąt aut, co najmniej pięć ofiarUSA. Karambol na oblodzonej autostradzie. Zderzyło się kilkadziesiąt aut

Kierowca zatrzymał się na chwilę, w tym czasie dziecko podniosło się i odeszło na bok. Kierowca ostatecznie nie udzielił dziecku pomocy ani nie sprawdził, w jakim jest stanie. Odjechał chwilę później bez wysiadania z auta.

Nagranie umieszczono na kanale Wypadki na YouTubie.

 
Więcej o: