Wielkopolska. Pożar w Międzychodzie. Trzem osobom nie udało się uciec z płonącego budynku

Trzy osoby zginęły w wyniku pożaru w Międzychodzie. Ogień wybuchł nad ranem w budynku wielorodzinnym. Jeszcze przed przybyciem strażaków z budynku ewakuowało się dziewięć osób.

Straż Pożarna otrzymała wiadomość o pożarze tuż przed szóstą rano. Ogień wybuchł w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Strzeleckiej w Międzychodzie (województwo wielkopolskie). Po przyjeździe strażaków na miejsce okazało się, że ogień objął już klatkę schodową oraz poddasze budynku - informuje portal miedzychod.naszemiasto.pl.

Wielkopolska. Pożar w Międzychodzie. Trzy osoby zginęły

W budynku znajdowało się łącznie 12 osób. Przed przybyciem straży pożarnej dziewięć z nich ewakuowało się z budynku. Niestety trzem nie udało się uciec. Jan Wieczorek z Komedy Powiatowej Policji w Międzychodzie przekazał, że w wyniku pożaru zginęły dwie osoby w wieku 70 lat oraz jedna w wieku 47-lat.

Łódzkie: znęcanie ze szczególnym okrucieństwem. Policja szuka sprawcy, którzy wyrzucił szczeniaki na mrózŁódzkie. Policja szuka sprawcy, który wyrzucił szczeniaki na mróz

- Na miejscu pracują strażacy, policjanci oraz prokurator - powiedział. Na miejsce zostało wezwanych 12 zastępów Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy zlokalizowali miejsce, w którym wybuchł pożar. Sytuacja jest już opanowana. Trwają czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Zobacz wideo Policjanci z Olsztynka uratowali z pożaru 84-latka i jego zwierzęta

Wielkopolskie. Ukradł ambulans i brał od księży pieniądze na paliwo. Poszukuje go policjaWielkopolskie. Oszustwo "na karetkę". Zatrzymano dwie osoby

Więcej o: