Policja szuka kobiety, która ukradła skarbonkę WOŚP. Miała na głowie charakterystyczną szarą czapkę

Pilska policja szuka starszej kobiety, która w trakcie zakupów w jednym z supermarketów ukradła skarbonkę z pieniędzmi zbieranymi na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pracownicy sklepu szacują, że w puszce było ok. 450 złotych.

Do zdarzenia doszło 21 stycznia w jednym z marketów na Osiedlu Górnym w Pile. Kobieta podczas robienia zakupów zabrała stojącą przy kasie skarbonkę z pieniędzmi zbieranymi na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

"W środku znajdowała się kwota około 450 złotych" - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pile. Kobieta była ubrana w ciemną kurtkę, charakterystyczną szarą czapkę oraz czarne spodnie.

Piła. Kobieta ukradła skarbonkę z pieniędzmi na WOŚP

"Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek prosimy o kontakt z Oficerem Dyżurnym KPP Piła pod numerem tel. 47 77 415 60 lub mailowo na adres: dyzurny.pila@po.policja.gov.pl" - apelują pilscy funkcjonariusze.

W trakcie tegorocznego finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała blisko 127,5 mln zł. Ostateczna kwota zostanie ogłoszona 8 marca. 29. finał był poświęcony zbiórce pieniędzy na sprzęt dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zobacz wideo Zobacz także: Giżycko. Policja patrolowała z pomocą drona zamarznięte jeziora. Widok z góry jest niesamowity
Więcej o: