Policja poszukuje 32-letniego Macieja Didiuka. Mężczyzna uciekł z prokuratury przez okno

Trwa policyjna obława w związku z ucieczką 32-letniego Macieja Didiuka. Mężczyzna we wtorek uciekł z Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe, gdzie był przesłuchiwany w związku z rozbojem w jednym ze sklepów.

32-letni Maciej Didiuk był przesłuchiwany we wtorek w Prokuraturze Rejonowej Białystok-Południe. Dwa dni wcześniej - 31 stycznia - miał dokonać rozboju w jednym ze sklepów na osiedlu Nowe Miasto.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", mężczyzna wymknął się przez okno, gdy prokurator wyszedł z pokoju. Za 32-latkiem wydano list gończy. Funkcjonariusze prowadzą kontrole na drogach. "Jedna z policyjnych blokad jest na wyjeździe z Białegostoku w stronę Łap" - podaje "GW".

Białystok. Mężczyzna uciekł z prokuratury

Maciej Didiuk w chwili ucieczki miał na sobie ciemną rozpinaną bluzę bez kaptura z białym napisem "illegal", czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie, białe buty. Mężczyzna jest szczupły, ma 180 cm wzrostu i ciemne włosy.

"Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu prosimy o kontakt pod numer alarmowy 112" - apeluje Komenda Miejska Policji w Białymstoku.

Zobacz wideo Zobacz także: 25-latek staranował szlaban i wjechał na tory podczas ucieczki przed policją
Więcej o: