Rumia. Zaginęła 16-letnia Oliwia Rync. Nie ma przy sobie niezbędnych leków

Oliwia Rync z Rumii wyszła z domu 30 stycznia 2021 roku i do dzisiaj nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną. Bliscy dziewczyny i organizacja "Śladem Zagninionych" apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Oliwia Rync z Rumii wyszła z domu w sobotę 30 stycznia 2021 roku około godziny 5:30.16-letnia dziewczyna miała iść na praktyki na ul. Abrahama, jednak nigdy tam nie dotarła. Około godziny 6 jej telefon przestał być aktywny. Jak podaje portal Młoda Gdynia, Oliwia była widziana w dniu zaginięcia na stacji paliw w Rumi, na której próbowała znaleźć transport. Możliwe, że nastolatka jest w towarzystwie swojego 17-letniego chłopaka, który na co dzień mieszkał w miejscowej w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Rumia. Rodzina zaginionej Oliwii Rync prosi o pomoc

Organizacja "Śladem Zaginionych" opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionej Oliwii Rync. 16-latka ma:

  • 162 cm wzrostu,
  • brązowe włosy,
  • niebieskie oczy,
  • charakterystyczne blizny po okaleczaniu na ramieniu i przedramieniu.

W dniu zaginięcia Oliwia Rync była ubrana w czarną kurtkę i granatowy szalik typu komin. Miała na sobie także jasne spodnie i szare buty oraz czarny worek z napisem Nike.

Zdjęcie ilustracyjneOśmiu lekarzy zdiagnozowało ciężkie wady płodu, żaden nie chciał pomóc

Wychodząc z domu, dziewczyna nie wzięła ze sobą leków, które powinna zażywać. Jeśli dojdzie do ataku padaczki, a Oliwia nie przyjmie swoich medykamentów, konsekwencje mogą być poważne, dlatego rodzina prosi o pomoc w szybkim odnalezieniu nastolatki.

Zaginęła Oliwa Rync. Jest prośba o pomoc w poszukiwaniach

Wszyscy, którzy widzieli zaginioną Oliwię Rync, mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu lub mają jakiekolwiek informacje, którą mogą pomóc w poszukiwaniach, są proszeni o kontakt z Komisariatem Policji w Rumii pod nr tel.: 47 742 99 22 lub o wiadomość na adres e-mail: slademzaginionych1@onet.pl.

Aktywistka Babcia KasiaPolicja zarzuca Babci Kasi kłamstwa. Aktywistka odpowiada: Broniłam się

Więcej o: