Rzeszów. Wypadek na DK 97. Osobówka wjechała w tył wojskowego rosomaka

W piątkowy poranek przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie doszło do nietypowego wypadku. Wziął w nim udział wojskowy rosomak, w którego tył uderzył samochód osobowy. Ranna została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godziny 6. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce byli mocno zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z uczestników wypadku był medyczny pojazd wojskowy.

Manifestacja w WarszawiePod TK zatrzymano 13 osób. Babcia Kasia i Suchanow "zostaną na dołku"

Rzeszów. Najechał na tył rosomaka. Kierowca osobówki trafił do szpitala

Funkcjonariusze z Rzeszowa ustalili, że bezpośrednim winowajcą zdarzenia był 60-letni kierowca samochodu osobowego, mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadącego w tym samym kierunku rosomaka.

Przód pojazdu osobowego zakleszczył się pod opancerzonym transporterem, czego efektem było jego poważne uszkodzenie. W wyniku wypadku kierujący pojazdem osobowym doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Mundurowi ustalili ponadto, że kierujący pojazdem wojskowym w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Chorzów. 15 ampułek ze szczepionką przeciw COVID-19 zniknęło z przychodni. Sprawą zajęła się policjaChorzów. 15 ampułek ze szczepionką przeciw COVID-19 zniknęło z przychodni

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Zablokowany został prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia. Płynność ruchu na tym odcinku została przywrócona o godzinie 10:15.

Zobacz wideo Policja na proteście Strajku Kobiet
Więcej o: