Gazeta.pl gra dla WOŚP #JedenDzieńDłużej. Dorzuć się do naszej wirtualnej skarbonki!

W ramach organizowanej przez Gazeta.pl akcji #JedenDzieńDłużej zachęcamy do dorzucenia się do naszej wirtualnej skarbonki na Facebooku. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra dla dziecięcych oddziałów laryngologii i otolaryngologii.

Akcja #JedenDzieńDłużej narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia COVID-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

Jednym z elementów akcji jest wirtualna skarbonka na Facebooku. Zachęcamy do dorzucenia się. Nasz wspólny cel to 20 tys. zł!

My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP nie kończyło się. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w poniedziałek 1 lutego. I do końca świata.

Zachęcamy też do udziału w naszych licytacjach. Kilkanaście aukcji już trwa!

#JedenDzieńDłuzejLicytuj #JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej
Więcej o: