Zestaw od Marka Nied德ieckiego. Ksi捫ka i p造ta z autografami [AUKCJA GAZETA.PL DLA WO同]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania ksi捫ki Marka Nied德ieckiego "DyrdyMarki" oraz p造ty "Smooth Jazz Cafe 20" ze specjaln dedykacj dla zwyci瞛cy aukcji. Licytacja odbywa si w ramach akcji #JedenDzie蹩逝瞠j dla Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy.

Siema! Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

Jeden z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy muzycznych (obecnie związany z Radiem 357, wcześniej przez wiele lat z radiową Trójką) przekazał specjalnie na naszą aukcję wyjątkowy zestaw: egzemplarz wydanej w ub.r. książki "DyrdyMarki", a także dwupłytową składankę "Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe 20". Zarówno książka, jak i składanka mogą zostać podpisane przez Marka Niedźwieckiego z dedykacją dla zwycięzcy aukcji.

Książka i płyta od Marka Niedźwieckiego. Weź udział w licytacji >>>

"To będzie wspaniała uczta. I piękna podróż. Momentami wzruszająca, pełna anegdot, niecodziennych historii i pięknych wspomnień, których przez dziesiątki lat byliśmy świadkami i słuchaczami. I która, mimo starań złych ludzi, trwa nadal…" - tak lekturę "DyrdyMarków" zapowiada na swojej stronie internetowej "Wielka Litera", wydawca książki.

Marek NiedźwieckiMarek Niedźwiecki Marek Niedźwiecki

Składanka "Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe 20" to natomiast autorski wybór utworów przygotowany przez dziennikarza. Na dwupłytowym wydaniu znajdują się utwory takich artystów jak m.in. Melody Gardot, Gregory Porter, Lionel Richie, Toni Braxton czy Irena Santor.

Aukcja kończy się w poniedziałek 1 lutego o godz. 23.59.

#JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl dla WOŚP

Gramy #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Dlaczego? My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Chcemy, by 鈍i皻o, które każdego roku obchodzimy wraz z WO同, nie kończyło się. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Aukcje już trwają!

Tu znajdziecie wszystkie nasze aukcje >>>

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przekazane zostały również m.in.:

Zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z Artystami >>>

Srebrna Kurtka Magiczna od Marii Peszek >>>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej
Wi璚ej o: