Licytuj kurtkę Marii Peszek z autografem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania kurtki Marii Peszek z autografem artystki. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siema! Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do udziału w aukcji, w której do wygrania jest Srebrna Kurtka Magiczna od Marii Peszek z autografem artystki.

"Wielokrotnie noszona podczas koncertów. Gwarantuje przypływ energii i dobre wibracje" - podkreśla Maria Peszek. Na wewnętrznej stronie kurtki znajduje się dedykacja i autograf.

Srebrna Kurtka Magiczna od Marii Peszek. Weź udział w licytacji >>>

Kurtka od Marii PeszekKurtka od Marii Peszek Maria Peszek

- Maria Peszek - bezkompromisowa, szczera, odważna. Porzuciła aktorską karierę na rzecz muzyki. Dotychczas wydała cztery studyjne płyty ("Miasto mania", "Maria Awaria", "Jezus Maria Peszek" i "Karabin"). Każda z tych płyt trafiła na listy najlepiej sprzedających się krążków i pokryła się platyną - zachęca do udziału w aukcji Marcin Kozłowski, dziennikarz Gazeta.pl.

Aukcja kończy się w poniedziałek 1 lutego o godz. 23.59.

#JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl dla WOŚP

Gramy #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Dlaczego? My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, nie kończyło się. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Aukcje już trwają!

Tu znajdziecie wszystkie nasze aukcje >>>

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przekazane zostały również m.in.:

Pióro Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego ze specjalną dedykacją wraz z egzemplarzem Konstytucji RP >>>

Płyta ze ścieżką dźwiękową z filmu i film "Sztuka Kochania" ze specjalną dedykacją od Marii Sadowskiej >>>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej
Więcej o: