Symulował seks z ciastem do pizzy. Sprawą zajął się sanepid

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu wszczęła postępowanie w sprawie pracownika pizzerii, który symulował seks z surowym ciastem. Nagranie z tego zdarzenia trafiło również do mediów społecznościowych.

Rzeczniczka poznańskiego sanepidu w rozmowie z PAP powiedziała, że do tej pory nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie zostało jednak wszczęte po informacjach prasowych oraz nagraniach udostępnianych na portalach społecznościowych. Cyryla Staszewska przyznaje, że sprawa będzie trudna do zbadania.

Murowana Goślina. Pracownik pizzerii symulował seks z ciastem do pizzy

Zgodnie z zapowiedziami, kontrolerzy sanepidu sprawdzą, czy w pizzerii w Murowanej Goślinie w województwie wielkopolskim doszło do naruszenia przepisów sanitarno-higienicznych oraz naruszenia bezpieczeństwa żywności.

Nagranie, na którym widać nagiego pracownika symulującego seks z ciastem, miało powstać na potrzeby serwisu randkowego. Policja przekazała, że sprawa filmiku nie jest badana, ponieważ do tej pory nie wpłynęło żadne zgłoszenie. Z kolei sanepid ma podać więcej informacji na temat tego zdarzenia w najbliższych dniach.

Śląskie. Pijani zamordowali 42-letniego kolegę. Osiem osób zatrzymanychŚląskie. Pijani współpracownicy zamordowali 42-latka. Osiem osób zatrzymanych

Jeśli kontrola stwierdzi naruszenie przepisów, to właściciel może zostać ukarany mandatem. Strona pizzerii, po licznych komentarzach użytkowników, została już usunięta z Facebooka. Telefon właściciela lokalu jest wyłączony. Jak podaje portal tvp.info, nie wiadomo, czy ciasto trafiło później do klientów.

Pogoda. 'Bestia ze wschodu' ponownie zawita do Polski? Synoptyk: Szansa wynosi 50 proc.Pogoda. "Bestia ze Wschodu" jednak zawita do Polski? Będzie nawet -30 st.

Więcej o: