Sudety. W Chatce pod 好ie積ikiem znaleziono zw這ki m篹czyzny. Przyczyna zgonu nie jest znana

W Chatce pod 好ie積ikiem znaleziono cia這 oko這 30-letniego m篹czyzny. Spraw bada policja i prokuratura. Akcja ratownik闚 GOPR trwa豉 kilkana軼ie godzin.
Zobacz wideo Czy wiesz, jak wzywać pomoc w górach?

Wyprawa ratowników GOPR po zwłoki mężczyzny, które znaleziono w Chatce pod Śnieżnikiem, miała miejsce w niedziel 17 stycznia. Akcja rozpoczęła się po godzinie 9, a zakończyła po 22.

"Znaczne ilości świeżego 郾iegu, a także trudno dostępny teren, na którym położna jest Chatka, wymagały zaangażowania do działań ponad 15 ratowników" - poinformowała sudecka grupa GOPR.

Zwłoki w Chatce pod Śnieżnikiem. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest znana

Z doniesień lokalnych mediów wynika, że jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną zgonu około 30-letniego mężczyzny. To, czy umarł z wyziębienia, czy też w jego śmierć zamieszane były osoby trzecie, zbada Prokuratura Rejonowa w Bystrzycy Kłodzkiej. Aby wyjaśnić przyczynę śmierci, śledczy prawdopodobnie zlecą sekcję zwłok - pisze Dziennik Wałbrzych

Nadleśnictwo Lądek-Zdrój informuje w mediach społecznościowych, że w związku z prowadzonymi czynnościami procesowymi Chatka pod Śnieżnikiem została zamknięta do odwołania. 

Chatka pod Śnieżnikiem to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Sudetach. Położona jest na poziomie 1170 m n.p.m. na północno-wschodnim zboczu Śnieżnika. Ze względu na swój wiek (obiekt wybudowano przed 1930 rokiem) Chatka pod Śnieżnikiem stanowi wartość zabytkową i historyczną regionu Masywu Śnieżnika.

Szpital / zdjęcie ilustracyjneSprawa Polaka w szpitalu w Plymouth. Sąd nie zgodził się na wizytę konsula

Wi璚ej o: