Płock. Kierowca wypadł z drogi i zatrzymał się na drzwiach galerii handlowej

W Płocku doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca wypadł z toru jazdy, wjechał na parking, schody prowadzące do galerii handlowej i zatrzymał się na drzwiach budynku. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek rano, przed godz. 8:00, na ul. Czwartaków w Płocku (województwo mazowieckie). Jak informuje Dziennik Płocki, przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przez pojazd wyjeżdżający ze strefy zamieszkania.

Płock. Kierowca wypadł z drogi i wjechał na schody. Zatrzymał się dopiero na drzwiach galerii handlowej

28-letni kierowca jechał ul. Czwartaków niedaleko centrum handlowego Wisła, kiedy z jednej ze stref zamieszkania wyjechał pojazd kierowany przez 46-latka. Mężczyzna nie ustąpił 28-latkowi pierwszeństwa, sprawiając, że pojazd młodszego mężczyzny wypadł z toru jazdy.

- Kierowca zjechał z drogi, przejechał przez parking, ścieżkę rowerową i schody galerii Wisła, zatrzymał się na drzwiach wejściowych do budynku - powiedziała w rozmowie z portalem Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Pojazd 28-latka uległ częściowemu zniszczeniu. Miejsce wypadku zostało zabezpieczone policyjną taśmą. Pod galerię handlową podstawiano lawetę, aby zabrać zniszczone auto. Na miejscu musiała również interweniować straż pożarna. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Zobacz wideo Upadek nietrzeźwej rowerzystki, jazda lewą stroną drogi to tylko niektóre zachowania pijanych, z którymi policja zmagała się w 2020
Więcej o: