Jelcz-Laskowice. Strzelanina w sklepie budowlanym. Ojciec miał śmiertelnie postrzelić syna

W poniedziałek rano w jednym ze sklepów w Jelczu Laskowicach doszło do zabójstwa. Według ustaleń prokuratury, ojciec zastrzelił swojego dorosłego syna.

Jak podaje polsatnews.pl, do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 11 stycznia rano w miejscowości Jelcz-Laskowice w województwie dolnośląskim. W jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi przy ul. Kolejowej ojciec oddał strzał z broni palnej w kierunku syna, który był pracownikiem firmy.

Strzelanina w sklepie budowlanym. Prokuratura potwierdza, że ojciec oddał strzał w kierunku syna

Informacje o zdarzeniu przekazała prokurator rejonowa w Oławie Renata Procyk-Jończyk. - Ojciec oddał strzał w kierunku syna - potwierdziła. Śledczy informują jedynie, że ofiara była osobą dorosłą. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora.

Jak podaje portal olawa24.pl, po śmiertelnym postrzeleniu syna, ojciec próbował popełnić samobójstwo. Na miejscu bardzo szybko pojawiło się kilka radiowozów i dwie karetki pogotowia ratunkowego. Lekarze stwierdzili zgon jednej osoby, druga została przetransportowana do szpitala.

"Według prokuratury było to zabójstwo, na razie brak informacji o stanie napastnika" - napisała na Twitterze dziennikarka Radia ZET Grażyna Wiatr.

Karetka (zdjęcie ilustracyjne) Bielawa. Nie żyje 80-latek, którego wożono w karetce przez siedem godzin

Więcej o: