Pogoda na dziś - poniedziałek 11 stycznia. Opady tylko w północnej Polsce, na południu rozpogodzenia

Pogoda na dziś - poniedziałek 11 stycznia. Synoptycy zapowiadają pochmurną i deszczową pogodę w północnych województwach. Na południu kraju pojawi się więcej rozpogodzeń.
Zobacz wideo Aplikacje do sprawdzania pogody

W poniedziałek utrzymywać się będą przymrozki. Temperatura maksymalna wahać się będzie od -1 do 1 stopnia.

Temperatura. Najcieplej na zachodzie kraju

Najniższa temperatura w ciągu dnia, do -1 stopnia, zapowiadana jest w województwach kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, małopolskim i śląskim. 0 stopni pokażą termometry w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie, Opolu i Zielonej Górze. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa dolnośląskiego i zachodniopomorskiego. Tam będzie 1 stopień.

Pogoda na dziś - poniedziałek 11 stycznia.Pogoda na dziś - poniedziałek 11 stycznia. gazeta.pl

Opady. Deszcz ze śniegiem pojawi się tylko w północnych województwach

Zachmurzenie umiarkowane utrzymywać się będzie głównie w województwach lubuskim, zachodniopomorskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. W pozostałych regionach są szanse na duże rozpogodzenia. Deszcz ze śniegiem padać będzie głównie w pierwszej części dnia w województwach kujawsko-pomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Wiatr na ogół słaby, tylko w północnych województwach będzie wiało w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: