Częstochowa. Zaginęła niepełnosprawna Magdalena Trzcińska. Policja apeluje o pomoc

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach niepełnosprawnej Magdaleny Trzcińskiej. Kobieta 2 stycznia 2021 r. wyszła ze swojego domu w Częstochowie i do tej pory nie skontaktowała się z opiekunem.

Komenda Miejska Policji w Częstochowie informuje, że Magdalena Trzcińska w sobotę rano (2 stycznia) wyszła z domu, aby spotkać się w centrum Częstochowy (województwo śląskie) ze swoim znajomym. Policjanci ustalili, że kobieta tuż przed godziną 19. wysiadła z autobusu linii nr 11 na przystanku w dzielnicy Lisiniec.

Częstochowa. Zaginęła 20-letnia Magdalena Trzcińska. W centrum miasta miała spotkać się ze znajomym

Od momentu wyjścia z domu w sobotę rano Magdalena Trzcińska nie nawiązała kontaktu z opiekunem. Częstochowska policja prowadzi intensywne poszukiwania oraz prosi osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania kobiety, o kontakt z najbliższą jednostką policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Rysopis Magdaleny Trzcińskiej:

  • około 160 centymetrów wzrostu
  • szczupła budowa ciała
  • jasne włosy do ramion
  • oczy koloru brązowego

W chwili zaginięcia Magdalena Trzcińska była ubrana w czarną kurtkę, ciemne spodnie jeansowe, buty typu trapery koloru zielonego z kożuszkiem. Kobietę można rozpoznać również po tym, że utyka na jedną nogę.

Ministerstwo Zdrowia płaci fundacji i telewizji Tadeusza RydzykaMinisterstwo Zdrowia płaci fundacji i telewizji Tadeusza Rydzyka

Zobacz wideo Zwolennicy Trumpa wtargnęli do Kapitolu
Więcej o: