Ustroń. Zaginęła 25-letnia Ewa Kocik. W domu czekają na nią dzieci

Zaginęła 25-letnia mieszkanka Ustronia w województwie śląskim, Ewa Kocik. Kobieta wyszła z domu do sklepu 2 stycznia i do tej pory nie wróciła. Na swoją mamę czekają dzieci: 7-letnia córka i 3-letni syn.

O zaginięciu 25-latki poinformowała grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska" na Facebooku. Kobieta wyszła z domu w sobotę, 2 stycznia około godziny 18, jednak do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Nie ma niestety informacji, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Strefa czerwona. Ile osób może być w kościele? (zdjęcie ilustracyjne)Wierni oburzeni po wpisie o "satanistycznych szczepionkach" na profilu parafii

Ustroń. Poszukiwania 25-letniej Ewy Kocik

Telefon 25-letniej Ewy pozostaje poza zasięgiem sieci. Jej bliscy sprawdzili również wszystkie okoliczne szpitale. O pomoc w poszukiwaniach apeluje też policja. W domu czekają na nią 7-letnia córka oraz 3-letni syn.

Zaginiona Ewa Kocik ma 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała, długie włosy w kolorze blond, a także niebieskie oczy. Na profilu "Zaginieni Cała Polska" pojawiło się zdjęcie poszukiwanej kobiety.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Mandaty za wychodzenie z domu w sylwestra - ile ich wystawiono? Ani jednego

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Policji w Ustroniu, ul. 3 Maja 21, po numerem tel. 47 857 38 10, lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się państwo kontaktować również z nami w wiadomości prywatnej lub na skrzynkę e-mail: zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy w komunikacie grupy.

Zobacz wideo Zuchwałe kradzieże na dworcu w Brnie. Czeska policja pokazuje, jak działają kieszonkowcy
Więcej o: