O zaginięciu 25-latki poinformowała grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska" na Facebooku. Kobieta wyszła z domu w sobotę, 2 stycznia około godziny 18, jednak do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi. Nie ma niestety informacji, w co była ubrana w dniu zaginięcia.
Telefon 25-letniej Ewy pozostaje poza zasięgiem sieci. Jej bliscy sprawdzili również wszystkie okoliczne szpitale. O pomoc w poszukiwaniach apeluje też policja. W domu czekają na nią 7-letnia córka oraz 3-letni syn.
Zaginiona Ewa Kocik ma 160 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała, długie włosy w kolorze blond, a także niebieskie oczy. Na profilu "Zaginieni Cała Polska" pojawiło się zdjęcie poszukiwanej kobiety.
"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Policji w Ustroniu, ul. 3 Maja 21, po numerem tel. 47 857 38 10, lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się państwo kontaktować również z nami w wiadomości prywatnej lub na skrzynkę e-mail: zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy w komunikacie grupy.