Nie żyje dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał 64 lata. "COVID-19 to nie fikcja"

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim poinformowało o śmierci Bogdana Kułakowskiego, dyrektora szpitala i byłego radnego. "Covid to nie fikcja, o czym cały czas przypominamy" - napisała w pożegnaniu 64-latka stacja sanitarno-epidemiologiczna.

"W czwartek (31 grudnia 2020 r.) zmarł Bogdan Kułakowski, wieloletni radny miejski, członek Zarządu Powiatu Malborskiego i dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał 64 lata. Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia" - pisze na Facebooku Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim. 

Bogdan Kułakowski był wieloletnim radnym miejskim, a także członkiem zarządu powiatu malborskiego.

Nie żyje Bogdan Kułakowski, dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim

Smutną wiadomość zamieściła też na Facebooku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. "Wiadomość o śmierci Bogdana Kułakowskiego, dyrektora szpitala w Nowym Dworze Gdańskim niesie wielki smutek i niedowierzanie. Covid to nie fikcja, o czym cały czas przypominamy" - napisał sanepid. "Pan Dyrektor Kułakowski dał się nam poznać jako bardzo życzliwy, zawsze gotowy do pomocy sąsiad naszej stacji, także po prostu miły i dobry człowiek. Tyle razy widzieliśmy go przez okno, jak obładowany gadżetami pakował się do auta i jechał do ludzi, do mieszkańców. Już nie zdążymy tego okna otworzyć i się przywitać. Cześć Jego pamięci!" - czytamy.

Szczepionka przeciw COVID-19 pozwoli nam pokonać pandemię, wrócić do normalności i ochronić życie i zdrowie wielu osób. Poniżej zamieszczamy pakiet niezbędnych i najważniejszych informacji o sczepieniach udostępnionych przez Światową Organizacją Zdrowia.

Czy szczepionki są bezpieczne? WHO odpowiada na najważniejsze pytania

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty? [NAJWAŻNIEJSZE FAKTY]

Jak działają szczepionki? WHO w prostych słowach wyjaśnia mechanizm

Więcej o: