Pogoda na dzi - czwartek 31 grudnia. Pochmurny i chodny koniec roku

Pogoda na dzi - czwartek 31 grudnia. Synoptycy zapowiadaj gwnie zachmurzenie umiarkowane i due. Na wiksze rozpogodzenia mog liczy jedynie mieszkacy zachodniej Polski.
Zobacz wideo Globalne ocieplenie. "Pogoda zwariowała nie bez powodu. Mamy kryzys klimatyczny"

W czwartek nastąpi spadek temperatury. W całej Polsce będzie maksymalnie od 1 do 4 stopni. W noc sylwestrową wszędzie, poza województwem lubelskim, należy spodziewać się przymrozków.

Temperatura. W trzech województwach termometry pokażą maksymalnie 1 stopień

Najniższa temperatura, 1 stopień, zapowiadana jest w województwach lubuskim, opolskim, śląskim i dzkim. 2 stopnie pokażą termometry w Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Olsztynie, Warszawie, Kielcach i Krakowie. Jeden stopień więcej będzie w województwach podlaskim, wielkopolskim i dolnolskim. Najwyższa temperatura maksymalna w ciągu dnia, do 4 stopni, czeka mieszkańców Rzeszowa i Lublina.

Pogoda na dziś - czwartek 31 grudnia.Pogoda na dziś - czwartek 31 grudnia. gazeta.pl

Opady. Pochmurno, ale w większości kraju nie będzie padać

Większe przejaśnienia w ciągu dnia możliwe są jedynie w południowo-zachodniej i zachodniej Polsce. W pozostałych regionach utrzymywać się będzie zachmurzenie duże i umiarkowane. Deszcz i deszcz ze śniegiem spodziewany jest jedynie w województwach podkarpackim i lubelskim, głównie w nocy z czwartku na piątek. Wiatr słaby, w porywach do maksymalnie 25 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Wilk Cierzpiętek zaplątał się w sidła. Pomogli mieszkańcyWilk Cierzpiętek zaplątał się w sidła. Pomogli mieszkańcy