Szczecin. Czterech policjant闚 us造sza這 zarzuty w sprawie pobicia

Czterech policjant闚 ze Szczecina us造sza這 zarzuty przekroczenie uprawnie i po鈍iadczenie nieprawdy. Jeden z nich odpowie tak瞠 za uszkodzenie cia豉 osoby trzeciej. Chodzi o spraw pobicia, kt鏎e mia這 mie miejsce w budynku szczeci雟kiej komendy.

Do zdarzenia miało dojść w drugi dzień świąt, w sobotę 26 grudnia. RFM FM informuje, że do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie został przywieziony mężczyzna zatrzymany w związku z kradzieżą. Z doniesień Głosu Szczecińskiego wynika, że był to obywatel Ukrainy. Jeden z policjantów miał go uderzyć lub pobi, a trzej inni funkcjonariusze, którzy byli wówczas na służbie, mieli później kryć kolegę.

Robert Gwiazdowski kandydatem PSL i Konfederacji na RPOGwiazdowski już oficjalnie kandydatem na RPO. "Roztropne centrum"

Policjanci ze Szczecina usłyszeli zarzuty. Jeden z nich to syn komendanta

Sprawa wyszła na jaw, zareagowało Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. W poniedziałek 28 grudnia zatrzymano czterech policjantów ze Szczecina. Jednym z nich jest syn miejskiego komendanta. We wtorek 29 grudnia usłyszeli zarzuty przekroczenia uprawnień i poświadczenia nieprawdy. Dodatkowo jeden z funkcjonariuszy odpowie za spowodowanie uszkodzeń ciała osoby trzeciej. RMF FM podaje, że wkrótce powinna zapaść decyzja o środkach zapobiegawczych i zawieszeniu policjantów.

Zobacz wideo Ukradł portfel, a potem „pomagał” właścicielowi szukać zguby. Policja pokazała nagranie
Wi璚ej o: