Ukradł portfel w bluzie z napisami "honor ponad wszystko" i "wychowani według zasad"

Kujawsko-pomorska policja poszukuje sprawcy kradzieży portfela, którego wizerunek został uwieczniony na nagraniu z kamery monitoringu. W portfelu znajdowały się dokumenty, karta i 1600 złotych w gotówce.

Policja poszukuje sprawcy kradzieży portfela w Łochocinie (woj. kujawsko-pomorskie). Mężczyzna, który ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami, jest młody i ma krótkie, ciemne włosy. W dniu popełnienia przestępstwa był ubrany w czarną bluzę z napisami "honor ponad wszystko" i "wychowani według zasad".

Zobacz wideo Zuchwałe kradzieże, wandalizm - z takimi przypadkami borykała się policja w minionym roku
 

Kradzież portfela. Poszukiwany sprawca

Do kradzieży doszło 21 października przed budką z jedzeniem w Łochocinie. W skradzionym portfelu były dokumenty, karta i 1600 złotych w gotówce. Widoczny na nagraniu mężczyzna schował portfel do kieszeni kurtki, którą następnie zdjął. Kiedy okazało się, że zgubiono portfel, sprawca "pomagał" w poszukiwaniach. Na graniu widać jak jeden z mężczyzn, który zgubił portfel, nieświadomie częstuje papierosem złodzieja.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają sprawcę, z dyżurnym lipnowskiej komendy pod numerem telefonu: 514 970 571, lub policjantem prowadzącym sprawę: 477538264.

Więcej o: