Tragiczny wypadek w Gdasku. Dwie osoby zginy na miejscu, trzecia ciko ranna

W sobot w nocy doszo do tragicznego wypadku samochodowego w Gdasku na wysokoci ulicy Siennickiej. Wedug relacji wiadkw kierowca znaczco przekroczy ograniczenia prdkoci i uderzy w sup. Na miejscu zmarli 20-letni kierowca i 21-letni pasaer.

W nocy z piątku na sobotę doszło do tragicznego wypadku samochodowego w centrum Gdaska. Auto rozbiło się w centrum miasta na wysokości ulicy Siennickiej. Kierowca opla jechał z nadmierną prędkością i uderzył w pobliski słup lub drzewo. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", siła uderzenia była tak duża, że silnik wypadł z auta. Kierowca i jeden z pasażerów zginęli na miejscu, trzeci z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Samochodem kierował 20-latek.

Zobacz wideo Wzorowy korytarz życia na autostradzie A1 w kierunku Gdańska

Tragiczny wypadek. Śledczy badają przyczyny

Miejsce wypadku badali policjanci ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora. Jak na razie nie określono przyczyny wypadku. Funkcjonariusze będą sprawdzać zapis kamer monitoringu.

Sprawdzamy zapisy z kamer monitoringu, które będą przez nich analizowane po to, aby wyjaśnić, co było przyczyną tego wypadku. Pojazd, którym jechali mężczyźni, na polecenie prokuratora został zabezpieczony przez do badań

- mówiła "Gazecie Wyborczej" asp. Karina Kamińska z KMP w Gdańsku.