Życzenia od Agaty i Andrzeja Dudy. "W te świąteczne dni myślimy o sobie jako o wspólnocie"

Para prezydencka złożyła życzenia bożonarodzeniowe. "Aby wzajemna okazywana sobie życzliwość pomogła nam pokonać koronawirusa. Niech to zwycięstwo sprawi, abyśmy jeszcze bardziej niż dotąd doceniali i pielęgnowali to, co nas łączy" - mówił Andrzej Duda.

Składając życzenia, prezydent przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa podczas świąt. - Niech będzie to czas odpoczynku - spokojnego, bezpiecznego, wśród najbliższych. Niech towarzyszy nam wszystkim radość z tego dobra, które otrzymujemy i z tego, którym dzielimy się z innymi - życzył Andrzej Duda.

Aby wzajemna okazywana sobie życzliwość pomogła nam pokonać koronawirusa. Niech to zwycięstwo sprawi, abyśmy jeszcze bardziej niż dotąd doceniali i pielęgnowali to, co nas łączy

- dodał prezydent.

- Przede wszystkim życzymy Państwu, aby jak najszybciej zakończyły się trudy, obawy i ograniczenia związane z pandemią. Abyśmy w te Święta zapomnieli, choć na chwilę, o wszystkich troskach - mówiła z kolei Agata Kornhauser-Duda.

Pierwsza dama w swoich życzeniach podkreślała, jak ważne jest, aby nie zapominać o osobach potrzebujących, a także o Polakach mieszkających za granicą. - Życzymy Państwu, aby nasze świąteczne tradycje uczyniły Polskę jeszcze bliższą Państwa sercom. Niech śpiewane w Państwa domach piękne rodzime kolędy zaświadczą o bogactwie polskiej kultury - mówiła do przedstawicieli Polonii.

Szczególnie w te świąteczne dni myślimy o sobie jako o wspólnocie, w której nikt nie jest zapomniany

- dodała Agata Kornhauser-Duda.

Zobacz wideo Święta, święta i po świętach? Zadbaj o gwiazdkowy nastrój w swoim domu na dużo dłużej
Więcej o: