Dolny Śląsk. Zaginęła 15-letnia Alicja Kowalewska z Milicza. Policja apeluje

Policjanci z Milicza na Dolnym Śląsku szukają 15-letniej Alicji Kowalewskiej. Nastolatka wyszła z domu w sobotę 19 grudnia i nie wróciła. Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać zaginiona, proszone są o kontakt z policją.

15-letnia Alicja Kowalewska z Milicza (woj. dolnośląskie) wyszła z domu w sobotę 19 grudnia około godziny 19. Miała spędzić wieczór u koleżanki, ale do niej nie dotarła. Od momentu zaginięcia nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie skontaktowała się ze swoją rodziną.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zaginęła Alicja Kowalewska. Policjanci z Milicza proszą o pomoc

Policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionej Alicji Kowalewskiej, prosząc o pomoc w poszukiwaniach. 15-latka ma:

  • ok. 160 cm wzrostu,
  • kręcone, brązowe włosy do ramion,
  • zielone oczy,
  • prosty nos,
  • przylegające uszy,
  • zaczerwieniania widoczne na skórze głowy w okolicach uszu.

W dniu zaginięcia Alicja Kowalewska miała na sobie ciemne dresowe spodnie, sportową kurtkę z kapturem w granatowym kolorze, wysokie, sznurowane buty typu glany oraz bordowo-szaro-czarną chustę. 

"Ktokolwiek posiada wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej Alicji Kowalewskiej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Miliczu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 4, telefon do dyżurnego jednostki 47 87 212 00 (czynny całą dobę), telefon do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu 47 87 212 15, 47 87 212 31 lub 47 87 212 55, telefon alarmowy 112 lub proszony jest o powiadomienie najbliższej jednostki Policji na terenie kraju. Policja zapewnia anonimowość" - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Miliczu

Więcej o: