Policja poszukuje sprawców brutalnego rozboju w Psarach. Pobili kasjerkę do nieprzytomności

Policja z Będzina w województwie śląskim poszukuje dwóch młodych mężczyzn, którzy w sklepie w Psarach pobili do nieprzytomności 50-letnią ekspedientkę. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie informuje, że do zdarzenia doszło w niedzielę 20 grudnia. Tuż po godzinie 23, gdy ekspedientka zamykała sklep przy ul. Wiejskiej w Psarach, dwaj mężczyźni wtargnęli do środka. 

Zobacz wideo Policja poszukuje młodych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili kasjerkę w Psarach

"Młodzi mężczyźni dotkliwie pobili kobietę, a następnie skradli pieniądze znajdujące się w sklepie. Sprawcy rozboju komunikowali się ze wschodnim akcentem. Pobita do nieprzytomności kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala" - informuje policja w komunikacie. Napastników nagrał monitoring. 

Brutalna napaść w Psarach. Policja poszukuje sprawców

KPP w Będzinie prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców. Z funkcjonariuszami można się skontaktować, dzwoniąc pod numery: (32) 36 80 266, (32) 36 80 255. Można też skorzystać z numerów alarmowych (112, 997) lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji. "Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które podróżowały ulicą Wiejską w Psarach w dniu 20 grudnia br. około godziny 23 i posiadają w samochodach video-rejestratory jazdy, które zarejestrowały przechodzących ulicą dwóch młodych mężczyzn" - podaje policja.

Więcej o: