Nowy Sącz. Zaginęła 18-letnia Justyna Szczecina. Trwają poszukiwania

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu rozpoczęła poszukiwania 18-letniej Justyny Szczeciny, mieszkanki wsi Florynka w powiecie nowosądeckim. Dziewczyna wyszła z domu 18 grudnia i od tamtego czasu nie skontaktowała się z rodziną.

Poszukiwania 18-latki prowadzą policjanci z komisariatu w Grybowie. Bliscy stracili kontakt z dziewczyną i nie są w stanie stwierdzić, gdzie może obecnie przebywać. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej można przekazywać funkcjonariuszom na numer alarmowy 112 lub 47 833 5150.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Zarzuty w aferze podkarpackiej dla byłego wicekomendanta głównego policji

Nowy Sącz. Poszukiwania 18-letniej Justyny Szczeciny

Mundurowi udostępnili rysopis zaginionej. Justyna Szczecina ma około 160 centymetrów wzrostu i jasne, kręcone włosy. Jest średniej budowy ciała. W dniu, w którym członkowie rodziny widzieli ją po raz ostatni, ubrana była w czarną kurtkę z kapturem i czarne sportowe spodnie z białym paskiem. Miała przy sobie czarną torbę.

Mundurowi proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej. Można je przekazywać telefonicznie lub mailowo, kontaktując się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu lub komisariatem w Grybowie.

Wojciech BorowikWojciech Borowik nie żyje. Działacz KOR miał 64 lata

Zobacz wideo Niektórzy motocykliści próbowali uciec przed policją. Ich zachowanie zarejestrowały policyjne kamery
Więcej o: