Zaginęła 17-letnia Karolina Galińska z Bytomia. Miała się spotkać z chłopakiem

Karolina Galińska z Bytomia wyszła z domu 8 grudnia, aby spotkać się z chłopakiem. Od tamtego czasu nie nawiązała z nim kontaktu. Najprawdopodobniej nastolatka może przebywać w towarzystwie Romów.

Informację o zaginięciu Karoliny Galińskiej przekazała zrozpaczona matka 17-latki. Wiadomość tą nagłośnili administratorzy profili na Facebooku "Zaginieni cała Polska" i "Śladem Zaginionych".

Zaginął 2,5-letni CzortZaginął 2,5-letni pies ratownik. GOPR prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Karolina Galińska. Miała się spotkać z chłopakiem

Nastolatka wyszła z domu we wtorek 8 grudnia około godziny 7:30. Miała się spotkać ze swoim chłopakiem pochodzenia romskiego. Po raz ostatni aktywna w mediach społecznościowych była 10 grudnia. "Istnieje prawdopodobieństwo, że to nie była ona, gdyż była kontrolowana" - czytamy w ogłoszeniu na profilu "Śladem zaginionych".

"Rodzina Romska opuściła mieszkanie z wtorku na środę, mieszkali wówczas w Rudzie Śląskiej. Osoby, z którymi przebywa zaginiona, prowadzą wędrowny tryb życia. Z informacji, które uzyskaliśmy, wiemy, że rodzina chłopaka, z którym spotykała Karolina, ostatni raz była widziana w Rudzie Śląskiej, jednak nie było z nimi Karoliny" - informują administratorzy profilu.

Nastolatka mogła się przebrać po wyjściu z domu

17-letnia Karolina Galińska ma długie blond włosy, niebieskie oczy, około 165 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę z kapturem, czarne leginsy i czarne buty trapery.

"Karolina posiadała przy sobie telefon, który jest wyłączony oraz ubrania cygańskie, w które przebierała się, opuszczając miejsce zamieszkania. W imieniu mamy Karoliny, która jest bardzo załamana zaginięciem córki, prosimy wszystkich o pomoc w odnalezieniu oraz udostępnienia" - czytamy na profilu na Facebooku.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Siemianowice Śląskie. 21-latka zaginęła. Były przyznał się do zabójstwa

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komendą Miejską Policji w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 9 tel. 32 244 92 00.

Zobacz wideo Strajk Kobiet. Blokada policji na wysokości Świętokrzyskiej
Więcej o: