Legnica. Nie żyje 8-miesięczny chłopiec. Miał liczne obrażenia ciała. Zatrzymano rodziców

Policja z Legnicy zatrzymała rodziców 8-miesięcznego chłopca, który zginął po tym, gdy stwierdzono u niego liczne obrażenia ciała. Rodzice niemowlęcia w momencie zatrzymania byli nietrzeźwi.

Do tragedii doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Batorego w Legnicy (województwo dolnośląskie). Zgon 8-miesięcznego chłopca stwierdzili ratownicy medyczni, których wezwano na miejsce zdarzenia. Jak podaje RMF FM, dziecko miało liczne obrażenia ciała: guza na głowie, siniaki na plecach oraz krwiaka po lewej stronie skroni.

Legnica. Nie żyje 8-miesięczny chłopiec. Rodzice ofiary są doskonale znani policji

- Nie żyje ośmiomiesięczne dziecko. Na miejscu pracuje prokurator i policja. Na teraz to jedyne informacje, jakich mogę udzielić - powiedziała lokalnemu portalowi lca.pl podkom. Jagoda Ekiert, oficer prasowy legnickiej policji.

Zatrzymano trzech rolnikówTrzech rolników zatrzymanych. Wywiesili transparenty przed domem posła PiS

W sprawie zatrzymano matkę oraz 46-letniego ojca dziecka. W momencie zatrzymania rodzice byli pod wpływem alkoholu.

Według informacji lokalnej lca.pl rodzina zmarłego dziecka jest bardzo dobrze znana legnickiej policji i pracownikom opieki społecznej. Kobiecie odebrano wcześniej prawo do opieki nad kilkorgiem dzieci, którym nie mogła zagwarantować należytej opieki. 42-latka zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy zajmują się śledczy.

Pogoda. IMGW ostrzega przed silnym wiatremPogoda. IMGW zapowiada wiatr nawet do 130 km/h oraz duże różnice temperatur

Zobacz wideo Policja zatrzymała 41-latka, który zbezcześcił zwłoki ojca i posiadał narkotyki
Więcej o: