Siedlce. Policjanci odnaleźli w lesie zakopane ciało 16-latki. Na jej szyi zaciśnięty był pasek

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-latki z okolic Siedlec. Jak informuje Interia, policjanci odnaleźli ciało dziewczyny zakopane w lesie. Na jej szyi znajdował się zaciśnięty pasek.

Krystyna Gołąbek, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, potwierdziła w rozmowie z Interią, że ciało 16-latki było zakopane w lesie, a na jej szyi znajdował się zaciśnięty pasek. Dodała, że okoliczności zdarzenia wskazują na uduszenie. 

Siedlce. Policjanci odnaleźli w lesie ciało zaginionej 16-latki

Funkcjonariusze odkryli ciało w lesie w miejscowości Grubale niedaleko Siedlec. Na miejscu zdarzenia policja prowadziła czynności pod nadzorem prokuratora. 

Rzeczniczka siedleckiej prokuratury przekazała też, że funkcjonariusze zatrzymali 20-latka, który "był związany z zaginioną 16-latką". W poniedziałek ma zostać podjęta decyzja o terminie jego przesłuchania. 

Informację o poszukiwaniach dziewczyny, a także wizerunek zaginionej policja opublikowała w piątek. Dzień wcześniej nastolatka nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Zobacz wideo Policja zatrzymała 41-latka, który zbezcześcił zwłoki ojca i posiadał narkotyki
Więcej o: