d. Policja poszukuje sprawcw kradziey ukulele. Instrumenty wyniosa czteroletnia dziewczynka

dzka policja poszukuje sprawcw kradziey, ktra miaa miejsce w sklepie muzycznym. Dorosy mczyzna odwrci uwag pracownika sklepu, kiedy jego kilkuletnia "wsplniczka" wyniosa dwa instrumenty muzyczne. Policja publikuje zdjcia sprawcy i prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Do kradzieży instrumentów muzycznych doszło jeszcze w październiku w sklepie znajdującym się w samym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. dzka policja opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z monitoringu sklepu wraz z prośbą o identyfikację danych sprawcy kradzieży.

Łódź. Apel o pomoc w poszukiwaniach sprawców kradzieży ukulele. Mężczyzna wykorzystał do przestępstwa kilkuletnią dziewczynkę

Policja poinformowała, że około godziny 18:00 do salonu muzycznego wszedł mężczyzna, a za nim mała dziewczynka, której wiek można szacować na ok. 4-5 lat. Mężczyzna stanął przy ladzie sklepu, zajmując uwagę pracownika, a w tym samym czasie kilkuletnie dziecko wyniosło ze sklepu dwa ukulele.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Gdańsk. Prokuratura zbada śmierć 30-latki, która zmarła w salonie urody

Mężczyzna, widoczny na zdjęciach, w dniu kradzieży był ubrany w czarną bluzę i niebieskie, dżinsowe spodnie. Miał krótkie ciemne włosy oraz widoczne zakola. Kilkuletnia dziewczynka była ubrana w żółty kombinezon.

Policja informuje, że osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi po numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Zobacz wideo Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież mazdy z terenu Niemiec