Pogoda na dziś - środa 25 listopada. Dużo słońca i wieczorne przymrozki

Pogoda na dziś - środa 25 listopada. Synoptycy prognozują duże rozpogodzenia w całej Polsce. Padać może jedynie w północno-wschodnich regionach.
Zobacz wideo O co chodzi z ciśnieniem atmosferycznym?

W środę możemy liczyć więc na dużo słońca. Temperatura nie będzie jednak zbyt wysoka, a w całym kraju pojawią się poranne i wieczorne przymrozki.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 4 do 8 stopni

Najniższa temperatura zapowiadana jest w środę w Poznaniu, gdzie będą jedynie 4 stopnie. Jeden stopień więcej prognozowany jest w województwach kujawsko-pomorskim, mazowieckim, podkarpackim i małopolskim. 6 stopni pokażą termometry w Olsztynie, Białymstoku, Lublinie, Kielcach, Katowicach i Opolu. Maksymalnie 7 stopni przewidywanych jest natomiast w województwach łódzkim, pomorskim i zachodniopomorskim. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Wrocławia, gdzie będzie 8 stopni. W nocy temperatura spadnie od 0 do -2 stopni (przy gruncie wartości te będą niższe).

Pogoda na dziś - środa 25 listopada.Pogoda na dziś - środa 25 listopada. gazeta.pl

Opady. Duże rozpogodzenia w całym kraju

Początkowo w województwach dolnośląskim, zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i podkarpackim przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. W ciągu dnia jednak w całej Polsce zaczną pojawiać się duże rozpogodzenia, które utrzymają się aż do wieczora. Niewielkie opady deszczu prognozowane są jedynie w północno-wschodniej części kraju. Wiatr słaby, w porywach do maksymalnie 35 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: